Reklama w Google przydaje się w dzisiejszych czasach niemal każdemu.

Exeactive - tworzenie kampanii adwords, adwords, kampanie adwords na czym polegają, reklama adwords, Kutno, Łódź, Warszawa

Korzystają z niej blogerzy, początkujące przedsiębiorstwa, a także małe sklepy internetowe, które chcą pozyskać pierwszych klientów. Dla wielu osób termin kampanii "AdWords" pozostaje bardzo skomplikowanym tematem, ponieważ na co dzień nie mają styczności z marketingiem w internecie i nie wiedzą z czym to się "je".

Kampania AdWords na czym polega?

Kampanie AdWords są bezpośrednio połączone z Google AdSense. Google AdSense to reklamy wyświetlane na stronach internetowych, za które właściciele tych stron otrzymują mniejsze lub większe wynagrodzenie. Wysokość wynagrodzenia zależy tak naprawdę od ruchu na stronie, tematyki i wielu innych czynników. Reklamy, które są wyświetlane za pomocą AdSense, to właśnie reklamy Google AdWords. Reklamy AdWords są o tyle ciekawym rozwiązaniem, ponieważ dostosowują się do danego użytkownika. Chodzi o to, że danej osobie wyświetla się tylko takie reklamy, którymi powinna być zainteresowana - wyświetlają się one między innymi na podstawie przeglądanych dotychczas witryn i wpisywanych w wyszukiwarce fraz.
Google obserwuje zachowanie użytkownika i potem po prostu podrzuca mu to, czym będzie zainteresowany.

Reklamy AdWords są świetnym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów, prawdopodobnie zainteresowanych naszą ofertą. Nie dochodzi tutaj do sytuacji, w której nasza oferta jest przedstawiana szerokiemu gronu odbiorców, z których tylko 10% interesuje się danym tematem.

W kampaniach Google AdWords możemy wybrać jak chcemy być rozliczani.

  • CPC - Cost Per Click - oznacza to, że będziemy rozliczani z każdego kliknięcia w reklamę.
  • CPM - Cost Per Mille - oznacza to, że będziemy rozliczani dopiero, gdy reklama zostanie wyświetlona 1000 użytkownikom.

strzałki wzrostu - utworzenie AdWords, kampanie adwords, na czym polegają kampanie AdWords

Reklama w Google ma kolejny duży atut - możesz ustalić budżet, który chcesz przeznaczyć na kampanię. Dzięki temu płacisz tylko tyle, ile zyskujesz na przeprowadzeniu kampanii. Opłata zostanie naliczona tylko wtedy, gdy jakiś użytkownik kliknie w reklamę i odwiedzi twoją witrynę.

Nasza firma posiada wykwalifikowany personel, który przeprowadzi twoją stronę przez tajniki reklamy Google AdWords, dzięki czemu zyskasz nowych użytkowników i klientów. Dla przeciętnego użytkownika internetu tworzenie reklamy w AdWords może być skomplikowane i czasochłonne, dlatego najlepiej zaufać profesjonalistom.

Reklamy w Google umożliwiają także określenie na jaką skalę ma być przeprowadzana reklama. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dotrzeć tylko do osób znajdujących się w jej okolicy, możesz poprosić o uwzględnienie tego podczas tworzenia kampanii. Oznacza to, że twoja reklama wyświetli się w wyszukiwarkach tylko tych użytkowników, którzy znajdują się w obrębie danego regionu i są zainteresowani twoimi usługami.

Dlaczego My?

Od 2009 roku zajmujemy się marketingiem internetowym. Przez ten czas utworzyliśmy bardzo wiele kampanii reklamowych w sieci AdWords i z sukcesami tworzymy je po dziś dzień.

Tworzymy kampanie dla najlepszych w sieci.

Zapytaj nas co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

  • Telefon: 603-899998
  • www: exeactive.pl
  • Lokalizacja: 99-340 Krośniewice k. Kutno ul. Toruńska 16/25
  • NIP: 775-237-70-76 REGON: 367200677