• 728-026-226
banner
administracja stron internetowych - obsługa strony internetowej - obsługa WordPress, Warszawa, Łódź, Płock, Kutno, Sochaczew, Konin, Żyrardów, Poznań, Wrocław

Obsługa i administracja stron internetowych

Bezpieczne i skuteczne utrzymanie stron i serwisów internetowych.

  • Zamieszczanie treści na stronach.
  • Edycja graficzna.
  • Naprawa błędów WordPress.
  • Aktualizacja strony opartej na systemie CMS np. Wordpress.
  • Kopia bezpieczeństwa stron www.
  • Instalacja dodatkowych modułów.
  • Hosting i przeniesienie stron na inny serwer.

Obsługa stron internetowych - kompleksowe zarządzanie witryną.

W ramach kompleksowej usługi zarządzania i administracji stronami internetowymi oferujemy szeroki zakres usług związanych z prowadzeniem witryny i stałym serwisem stron www. Nasze usługi skierowane są zarówno do pojedynczych podmiotów, jak i większych przedsiębiorstw. Obsługa stron internetowych obejmuje między innymi takie usługi, jak:

audyt i ocenę aktualnej strony internetowej,
ochronę bezpieczeństwa poprzez ochronę przed atakami oraz regularne kopie zapasowe danych,
stałe monitorowanie IP oraz niepokojących zachowań odwiedzających,
całodobowy serwis i pomoc specjalistów przy usuwaniu problemów technicznch,
aktualizację CMS oraz pluginów WordPress,
optymalizację obiektów graficznych i zdjęć,
pomoc w ukierunkowaniu rozwoju treści,
pomoc dodatkowych specjalistów, takich jak programista czy grafik,
pomoc dodatkowych specjalistów, takich jak programista czy grafik,
szereg usług dodatkowych zgodnie z potrzebami klienta.

Zakres oraz pakiet usług administracyjnych zawsze dopasowany jest do wymagań oraz potrzeb naszych klientów. Rozwiązania szyte na miarę pozwalają w pełni spełnić oczekiwania konkretnego odbiorcy i odpowiadają na wszystkie jego potrzeby.

instalacja, update, zarządzanie

Obsługa WordPress - korzyści dla Twojej witryny. Administracja stron internetowych.

Outsourcing usług związanych z administracją stron www to pakiet niewymiernych korzyści dla Twojej strony internetowej. Przede wszystkim profesjonalizm, know-how i doświadczenie naszych specjalistów sprawi, że Twoja witryna będzie prowadzona w pełni profesjonalnie. Do niewątpliwych korzyści należy również duża oszczędność czasu związana z podejmowaniem działań na własną rękę lub szukaniem odpowiedniego wykonawcy usług. Kompleksowa administracja stron internetowych to również oszczędność pieniędzy i optymalizacja kosztów związanych z serwisem. Nasi specjaliści przez cały czas czuwają nad prawidłowym funkcjonowaniem strony i gotowi są reagować na pojawiające się trudności.

Oddelegowanie usługi

Administracja i opieka nad stroną internetową.

Opieka nad stroną internetową - Warszawa, Łódź, Płock, Kutno, Sochaczew, Konin, Żyrardów, Poznań, Wrocław

Właściciele stron internetowych powinni regularnie dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie, stabilne i sprawne działanie oraz przede wszystkim o bezpieczeństwo witryny i jej użytkowników.

administracja stron internetowych - obsługa stron www - administracja wordpress Warszawa, Łódź, Płock, Kutno, Sochaczew, Konin, Żyrardów, Poznań, Wrocław

Prowadzenie witryny internetowej wymaga więc co najmniej podstawowej wiedzy na temat zarządzania stronami www i bezpieczeństwa w sieci. Warto powierzyć takie działania specjalistom.

Poprawne zarządzanie stroną internetową.

Strona internetowa zawsze odzwierciedla profesjonalizm i podejście jej właściciela. Aby w stu procentach rzetelnie i profesjonalnie zarządzać stroną internetową i jej treścią warto powierzyć jej administrację wyspecjalizowanym podmiotom.

Przekazanie administracji strony internetowej innym podmiotom to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów, najnowszych technologii i aktualizacji.

Dzięki temu strona zawsze będzie działać płynnie i poprawnie, będzie posiadać niezbędne aktualizacje i wtyczki oraz przede wszystkim będzie w pełni bezpieczna. Natomiast stała asysta serwisowa zapewnia szybkie reagowanie na występujące błędy i trudności.

Wybrani - zaufani

Inne usługi Exeactive.