Od czego zależy dobre pozycjonowanie ? Czy optymalizacja strony internetowej jest konieczna ?

Zgłaszający się do Nas klienci, którzy wcześniej zaczerpnęli wiedzy na temat pozycjonowania i wiedzą tak naprawdę na czym polega SEO lecz nie do końca zdają sobie sprawę z czym to się wiąże. Na podstawie strony klienta postaram się wyjaśnić jak na pozycję strony wpływa jej poprawna optymalizacja pod frazy kluczowe.

Dziś już nie wystarczy zdobywanie mocnych linków aby znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwarki Google. Dobra optymalizacja strony pod kątem SEO to połowa sukcesu dobrej pozycji strony pod konkretne frazy kluczowe. Około roku temu zająłem się pozycjonowaniem pewnej strony pod 11 fraz kluczowych. Żadna z fraz nie wskazywała na stronę nawet w Top 150 ! Po 2 miesiącach strona figurowała na 30 pozycji w Google. I zaznaczę tutaj raz jeszcze, że owa strona nie była dodawana do żadnych katalogów. Na poprawę pozycji wpłynęła sama optymalizacja kodu źródłowego strony. Minął rok i na dzień dzisiejszy dziewięć z jedenastu fraz kluczowych to top 10 z czego siedem fraz znajduje się w top 3 wynikach Google. Jak widać na tym przykładzie odpowiednia optymalizacja strony znacznie wpływa na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2009 roku i wiemy jak bezpiecznie i skutecznie zaprowadzić stronę Państwa firmy na szczyt wyników wyszukiwania. Dzięki nam zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej oraz poprawisz reklamę swojej firmy w internecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Kompleksowe usługi informatyczne Pozycjonowanie stron

Kontakt

Szybki kontakt zapewnia formularz