Outsourcing IT polega na wydelegowaniu do firmy zewnętrznej, która posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie informatyki wszelkich zadań informatycznych.

Jest to w dzisiejszej erze "cyberprzestrzeni" bardzo popularnym sposobem na redukcję kosztów w firmie. Powszechnie takie usługi nazywa się mianem outsourcingu it. Z czego zatem bierze się ta redukcja kosztów? Odpowiedz brzmi: firma nie musi zatrudniać informatyka na etat... Dlatego też zredukowane koszty „oszczędności” może przeznaczyć na inne cele i rozwijać się w swojej dziedzinie. Te oszczędności wynikają z ogólnego założenia outsourcingu informatycznego, gdyż decydując się na outsourcing it mamy wsparcie wtedy gdy tego potrzebuje firma i rozliczanie outsourcingu informatycznego następuje właśnie w takich momentach.

Zatrudnienie do wszystkich tego rodzaju prac pracowników w przedsiębiorstwie wymagałoby ogromnych nakładów finansowych. Outsourcing informatyczny pozwala je zmniejszyć do absolutnego minimum.

Dodatkowo korzystając z usług outsourcingu można liczyć na bonusy w ramach tej usługi. Tymi bonusami może być obsługa strony internetowej firmy i jej reklama w internecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Kompleksowe usługi informatyczne Pozycjonowanie stron

Kontakt

Szybki kontakt zapewnia formularz

  • Telefon: 603-899998
  • www: www.exeactive.pl
  • Lokalizacja: 99-340 Krośniewice ul. Toruńska 16/25
  • NIP: 775-237-70-76 REGON: 367200677